TEKNO ASFALT PLENT SATIŞI

2013-12-13 10:38:00

2010 yılı Ocak ayında 13 adet  Benninghoven asfalt  plent satışı ile Avrupa rekorunu kıran TEKNO ,5 günde  yapılan plent montaj işlemi ile erişilmesi güç  yeni bir rekora daha imza attı.

Elitbay İnşaat  Ltd. Şti.’nin Kaymaz-Mahmudiye/ESKİŞEHİR şantiyesi için satın almış olduğu  Benninghoven ECO-3000 Yarı Mobil Asfalt Plenti montajına 20 haziranda başlanıldı .240 ton /saat kapasiteli asfalt üretim tesisinin tüm ünitelerinin (Beşli Soğuk Besleme Siloları, Kurutucu  Brülör, Filtre Sistemi,Elek ve Mikser Kule Grubu,Hazır Mamul Silosu,Filler Sistemi,Kumanda Kabini,Kompresör Kabini,Kızgın Yağ Jeneratörü,6 adet Bitüm Tankı ve 1 adet Fuel –Oil tankı) montajı,elektrik bağlantıları,kalibrasyon çalışmaları Tekno satış sonrası hizmetleri ekibinin deneyim ve koordinasyon becerisi sayesinde 5 gün gibi kısa bir sürede tamamlanarak işletmeye alındı.

Tekno İnşaat Makinaları Asfalt Grup Müdürü Nejdet Çevik konuya ilişkin yaptığı açıklamada  şunları söyledi; Benninghoven Eco 3000 plentinin montajını bu kadar kısa süre tamamlamamızın nedeni hem Elitbay firmasının asfalt üretimine başlayarak iş programını uyabilmesi, hem de  Tekno Asfalt servis grubu olarak edindiğimiz tecrübe ve bilgi seviyesinin ne kadar olumlu sonuçlar doğurabileceğini asfalt sektörüne göstermek oldu.Bu montaj programı için ekibimiz genelde iki yada üç vardiya olarak çalıştı ve Elitbay’ın şantiye ekibinin de yakın desteğini alarak ideal bir çalışma koordinasyonu sağlandı.Sonuç olarak da kimsenin hayal edemeyeceği kısa bir sürede asfalt üretim tesisi montajı tamamlanarak asfalt üretimine geçilebildi.
Tekno tüm bunları 5 gün gibi kısa sürede gerçekleştirerek gerçekten çok önemli bir rekora daha imza atmış oldu. Rekor çalışmasının asfalt sezonunun en yoğun  döneminde 8 ayrı şantiyede daha servis montaj çalışması devam ederken gerçekleşmesi elde edilen başarının önemini bir kez daha gözler önüne sermektedir.   

Herkesi şaşkına uğratan montaj işlemimiz BENNINGHOVEN’ in 100 yıllık deneyimi, bilgi birikimi ile Tekno uzmanlığının ve tecrübesinin sonucudur. Tekno olarak müşterimize en doğru noktadan en kısa sürede hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz .
Tekno’nun Türkiye’nin dört bir yanına satışını gerçekleştirdiği plentlerin montaj işlemleri önümüzdeki dönemlerde de devam edecek.

85
0
0
Yorum Yaz