YENİ VOLVO PALETLİ EKSKAVATÖR

2013-12-02 10:32:00

Volvo, Ekim ayı itibarıyla pazara sunduğu EC350D ile ekskavatördeki ürün gamını 70 tona kadar tamamladı. Ascendum Makina Satış ve Pazarlama Direktörü Tolga Polat, yüksek tonajlı Volvo EC350D model ekskavatörlerin kendi segmentlerinde bir pazar egemenliği sağlayacağını öngörüyor.

Volvo EC350D ekskavatör, üretkenliği artırmak için tasarlanmış güçlü ve yakıt açısından verimli bir üretim makinesidir. Gelişmiş teknoloji ve on yılların getirdiği deneyimle inşa edilmiş yeni Volvo D8 motoru ve elektro-hidrolik sistemi, yüksek performans ve düşük yakıt tüketiminin en mükemmel bileşimini sunar.

EC350D paletli ekskavatör, en çetin ağır hizmet uygulamalarının altından kalkabilecek şekilde tasarlanmış güçlendirilmiş bom ve kolla, güçlü ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Maden, inşaat veya herhangi başka bir uygulamada çalışırken, bu sağlam ve güvenilir makine zorlu şartlarda mükemmel bir performans sunar.

 Başlıca Özellikleri

ECO modu
Volvo EC350D ekskavatör (paletli ekskavatör) benzersiz ECO modu, performanstan ödün vermeden yakıt verimliliğini artırır.

Volvo D8 motoru
Volvo EC350D ekskavatör (paletli ekskavatör) gelişmiş Volvo D8 motoruna sahiptir
Volvo kabini
Volvo EC350D ekskavatör (paletli ekskavatör)Maksimum üretkenlik için tasarlanmış ferah ve güvenli kabin, dört yönde görüş alanı, ayarlanabilir bir koltuk ve kolay erişimli kumandalar sunmaktadır.

Güçlü yapı
Güçlendirilmiş bom ve kola sahip güçlü ve dayanıklı yapısı, bu ekskavatöre en çetin ağır hizmet uygulamalarında çalışma olanağı sağlıyor.

Servis yapılabilirlik
Volvo EC350D ekskavatör (paletli ekskavatör), büyük ve geniş bölme kapılarıyla zemin seviyesinden kolaylıkla erişilebilen, bir araya toplanmış filtre ve gres noktalarına sahiptir

2
0
0
Yorum Yaz